Home / Kalhoty / Tipy odborného stylingu pro nošení podpatků

Tipy odborného stylingu pro nošení podpatků

Tipy odborného stylingu pro nošení podpatků

Pravděpodobně jste viděli, že ženy nosí řadu kalhot délky s podpatky, ale jaká je vhodná délka kalhotek nosit s podpatky?

Tipy pro délku kalhot s podpatky

Kalhoty se dodávají ve všech stylech a záchvatech, včetně rovných nohou, širokých nohou, štíhlých, oříznutých, kotníků atd. Některé styly mají určité pokyny, ale pokud jde o párování kalhot s patami, existují dvě zlatá pravidla. Kalhoty by neměly pokrývat celou botu a neměly by se dotýkat podlahy.

Široce legované kalhoty

Pár kalhotek, které spadne na podlahu, může vypadat elegantně na šestipodlažní supermodelce, ale pokud jste jako většina žen, ta extra tkanina vás pouze váží a způsobí, že se vám zdá kratší. Je to také naprosto nepraktické: vaše pata se snadno zachytila ​​v kalhotách, hemline by se mohla zničit a vypadá to také trochu nedbalá, což je zvláště důležité vzít v úvahu v profesionální atmosféře.

S párem dlouhých, širokých legged kalhot, je nejlepší, pokud hemline hity uprostřed paty nebo asi centimetr od podlahy. Špička bot by měla vypadat. Nedovolte, aby vaše kalhoty táhly na podlaze, dává čistý, profesionální a lichotivý vzhled, stejně jako dlouhá a štíhlá silueta.

Můžete mít pár kalhot s širokým nohama, které nosíte s byty. Kalhoty jsou správné délky, takže vypadá lichotivě, ale ten vzhled se nepřekládá, když vezmeme stejné kalhoty a spojí je s podpatky.

Nohavice zasahují do kotníků, celá patka boty je viditelná a kalhoty vypadají příliš malé.

Nejlepší způsob, jak tento problém vyřešit, je koupit nohavice se širokým nohama, které se nosí výhradně s podpatky.

Rovné a Skinny kalhoty

1

Rovné a hubené kalhoty jsou jiný příběh. Rovné nohavice, které jsou příliš dlouhé, se mohou rozložit kolem kotníků, na zadní části boty nebo přes most na noze a vypadají nedbalé.

Jsou to dlouhé kalhoty, takže chcete, aby visely rovně, než aby se shromáždily na vrcholu nohy. Rovné kalhoty by měly spadnout těsně pod kotník, jen lehce se dotýkají horní části nohy a zadní části boty.

Kožní kalhoty by se neměly rozkládat ani kolem kotníků. V závislosti na materiálu kalhot a na jaký druh vzhledu to děláte, můžete si sundat kalhoty, udělat francouzskou manžetu, nebo se vyhnout této situaci úplně tím, že je lemované zasáhnout přímo na kotník.

1

About

Check Also

10 zábavných způsobů, jak nosit šortky na jaře

01 z 11 Contents1 Jak dám dohromady šatek šortky outfit2 Jean Šortky3 Šortky pro kalhoty4 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1