Home / Životní styl / 23 Roztomilý a kreativní malé Disney Tattoo nápady

23 Roztomilý a kreativní malé Disney Tattoo nápady

11. Akvarelový Dumbo design

Akvarelové tetování jsou krásné. Tato technika dělá tetování vypadat jako umělecké dílo. Mohli byste si tímto způsobem vytetovat svou oblíbenou postavu Disney. Náš další výběr je super roztomilý design akvarelu Dumbo. Toto tetování bude vyhovovat všem.

vodové barvy Dumbo Design for Small Disney Tattoo Ideas

12. Roztomilý Lví King Tetování

Lion King je Disney klasika, což je populární volbou v tetování. Toto úžasné tetování představuje malování jeskyně Simba jako obrys s některými z oblíbených filmů. Takové tetování je zábavný a tvůrčí způsob, jak ukázat svou lásku ke králi levů.

Roztomilý The Lion King Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

13. Malý Mickey Mouse Outline

Pokud se vám líbí obrys Mickey Mouse z dřívějšího příspěvku, pak se vám může líbit tento. Je to roztomilý obrys s malým srdcem na uchu. Toto tetování bude vyhovovat všem a bylo by skvělé jako první tetování. Můžete to znovu vytvořit jako obrys Minnie.

Malý Mickey Mouse Outline for Small Disney Tattoo Ideas

14. Cheshire Cat Tattoo

Alice in Wonderland je šílený a nádherný film. Pokud je Alice in Wonderland jedním z vašich oblíbených filmů, zvážíte, jak se dostat do designu koček Cheshire. Tato drzá kočka by na někoho udělála roztomilé tetování. Můžete mít toto tetování kdekoli a dokonce jít na menší nebo větší design.

Cheshire Cat Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

15. Malá mořská víla akvarel Tetování

Malá mořská panna je jedním z nejoblíbenějších filmů Disney. Takže pokud jste fanouškem filmu, proč nezískat tetování Ariel, jako je tento. Toto tetování má zvláštní zvláštní dotek, protože používá techniku ​​akvarelu. To dává tomu, že tetování vypadá arty a vyhovuje designu moře.

The Little Mermaid Watercolor Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

16. Roztomilý Tři Dobré Víly Tetování

Přidejte kouzlo na další tetování designem se třemi dobrými víly. Tyto víly jsou z Disney classic Sleeping Beauty. Toto super roztomilé tetování je navrženo tak, aby vypadalo jako Flóra, Fauna a Merryweather. Tetování takhle vypadá skvěle na noze.

Roztomilý The Three Good Fairies Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

17. Hledání Nemo Tattoo

Hledání Nemo je jedním z modernějších filmů Disney. Malá rybářská cesta v oceánu a v nádrži na zuby je oblíbená v každém věku. Pokud jste fanouškem Hledání Nemo, zvažte tetování Nemo. Je to živý kus, který bude vyhovovat všem. Můžete dokonce přidat do některých dalších postav.

Nález Nemo Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

18. Očarovaná růžová tetování

Zde je další krásné okouzlené růžové tetování. Jeden z nich má jednu růži s padajícími okvětními lístky. Ukazuje se, že růžové tetování vypadá nádherně bez džbánu. Něco takového je hezké a ženské. Je to tetování, které nikdy nevyjde z stylu.

Okouzlený Rose Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

19. Mickey a Minnie Tattoo

Líbilo se vám nápady na tetování? Pak by to mohlo být pro vás. Tenhle má obrysy Mickey a Minnie. Je to nádherný tetovací design. Mohlo by to ukázat vaši lásku k Disney a mohlo by to být také roztomilý pár Disney tetování pro vás a vaše milované.

Mickey and Minnie Outline for Small Disney Tattoo Ideas

20. Jen udržujte plavání tetování

Jen udržet plavání se stalo z nejoblíbenějších Disney citací. Je to připomínka pro nás, abychom prostě pokračovali, je to roztomilý a motivační citát. Náš další výběr obsahuje citát na rameno s Dory vedle něj. Milujeme tuto myšlenku! Je to tetování, které bude vyhovovat všem.

Prostě Keep Swimming Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

21. Ariel Black Ink Design

Pokud chcete něco jemnějšího, proč nejít na jednoduché černobílé inkoustové tetování. Zde je návrh představující Ariel z The Little Mermaid. Je to malý a roztomilý kus, který by mohl být vytesán kdekoliv. Mohl byste mít jakoukoli postavu Disney navrženou tímto způsobem.

Ariel Black Ink Design for Small Disney Tattoo Ideas

22. Vintage Disney Tattoo

Disney byl milován lidmi po celé generace. Tento další design tetování jde až do roku 1920. Tento ročník design Mickey jako Steamboat Willie je skvělá volba tetování pro každého, kdo miluje Disney. Mohli byste mít toto větší nebo menší velikost a nechat ho umístit kdekoliv na těle.

Parník Willie for Small Disney Tattoo Ideas

23. Výkres jeskyně Simba

Poslední na našem seznamu je tento krásný design od The Lion King. Design je jeskynní malba značky Simba, která je barevná s úžasnou akvarelovou technikou. Toto tetování je nutností pro každého fanouška The Lion King. Mohli byste mít toto tetování Disney umístěné kdekoli na těle. Barvy mohou být také změněny, aby se vytvořil jedinečný design.

Simba Watercolor Design for Small Disney Tattoo Ideas

Doufáme, že jste byli inspirováni našimi malými tipy Disneyho tetování!

1

About

Check Also

Top 41 Gemini tetování pro dívky

Znamení tetování tetování jsou jedním z nejoblíbenějších tetování u žen a mužů. Pokud jste si …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 6