Home / Životní styl / 23 Ohromující jarní svatební dorty inspirovat

23 Ohromující jarní svatební dorty inspirovat

11. Rose zlatý dort s květinami

Svatební koláče nemusí být velké a plné dekorace. Mohli byste jít do něčeho jemného, ​​stylového a elegantního jako tento dort. Tento dort má dvě vrstvy, první má diamantový vzor se dvěma růžovými zlatými pruhy a vrchní koláč je růžové zlato. Dort je pak zakončen květinami. Takový dort bude vyhovovat všem svatebním tématům.

Růže Gold Wedding Cake with Flowers

12. Úžasný třístupňový svatební dort

Pokud jsou výmluvní koláče vaší věcí, mohlo by to být pro vás dort. Tento dort má tři úrovně a každý zdobí květiny, zlaté vzory a další. Takový dort bude wow a bude skvělý střed pro stůl na recepci. Dalo by se něco podobného vytvořit v různých barvách.

Ohromující Three Tier Wedding Cake

13. Jarní žlutý květinový dort

Náš další dort obsahuje klasické tři bílé vrstvy, ale tento má jarní aktualizaci. Všechny podlahy jsou zdobeny živými cukrovými květy. Dort jako tenhle je ideální pro každou jarní svatbu. Mohli byste mít toto znovu vytvořené s květinami v jakýchkoliv barvách.

Jaro White Floral Cake

14. Elegantní růžové a bílé krajkové dorty

Dále máme tento nádherný růžový dort. Milujeme tento dort, protože měkká růžová je ideální pro jaro a zachycuje romantickou atmosféru svatby. Růžový dort má také krásný bílý vzor a květiny. Pink je perfektní barva pro jarní svatební dort.

Elegantní Pink and White Lace Wedding Cake

15. Zobrazit zastavení květinového dortu

Hledáte show, kde se zastaví dort, který bude wow? Pak by tento dort mohl být pro vás. Dort má tři velké vrstvy a je plný květin, perel a dalších. Takový koláč je úžasný a vypadá příliš dobře na to, aby se mohl jíst. Nejen to, ale dort takhle vypadá fantasticky na svatebních fotografiích.

Show Stopping Wedding Floral Cake

16. Roztomilý a malý květinový dort

Váš dort nepotřebuje mnoho vrstev. Mohl bys mít jeden dort jako tenhle. Malý, ale ohromující dort má krásnou růžovou polevou a zdobí krásné květiny. Je to drobný dort, ale je nádherný a je ideální pro jarní svatbu.

Roztomilý Small Floral Wedding Cake

17. Tvořivý světle modrý svatební dort

Pokud hledáte jedinečný a živý dort, pak by to mohlo být pro vás. Tento dort je modrý, růžový a bílý. To bylo zdobené pruhy, vzory a květiny. Takový dort vypadá krásně na každé svatbě. Můžete také použít modrou bez růžové a bílé.

Tvořivý Light Blue Wedding Cake

18. Trendy zlatý dort

Náš další dort je ideální pro módní pár. Spodní vrstva má funky geometrický vzorek, druhá vrstva je růžová a horní vrstva je měkká růžová. Mohli byste znovu vytvořit dort se třemi podobnými vrstvami nebo použít návrhy na celý dort.

Moderní Grey Rose Gold Wedding Cake

19. Pěkně růžový geodecký dort

Dříve jsme v příspěvku zmínili geodetický dort. To je další příklad geodetického dortu, ale v jiném stylu. Dort má klasické tři bílé vrstvy s růžovým a zlatým geodem. Vzhledem k tomu, že geode je růžová, dává dort krásný vzhled. Takový dort by byl krásný pro jarní boho svatbu.

Dosti Pink Geode Wedding Cake

20. Nápady jarních květinových dortů

Dále máme konečný jarní koláč. Každá vrstva na dortu byla ručně malovaná jinou scénou. Vše o jara je na tomto dortu od zelených stromů po květy na slunci. Tento dort je ideální pro milovníky přírody a páry, které milují pramen.

Jaro Floral Wedding Cake Idea

21. Růžový květinový dort

Pokud hledáte hezký a romantický dort, pak by to mohlo být pro vás. Tento bílý dort byl zdoben malými růžovými cukrovými květy. Milujeme květiny na tomto dortu, protože pokrývají horní vrstvu a postupně se rozšiřují. Mohli byste mít takový koláč s různými květinami v jiné barvě.

Růžový Floral Wedding Cake

22. Růžový jarní svatební dort

Nemá rád hodně námrazy, pak by tohle dort mohl být to, co hledáte. Velký dort není ľadový a je to jen krásná houba. S nechráněným dortem můžete také vidět lahodnou náplň uvnitř. Mohli byste mít takový dort a dokonce přidat květiny. Můžete si zdobit dort s květinami podle vašeho výběru.

Rustikální Spring Wedding Cake Idea

23. Rose zlato a růžový dort

Poslední na našem seznamu je tento krásný růžový a zlatý dort. Tento dvouvrstvý dort má zlatou vrstvu na dně a nahoře měkký růžový dort. Dort byl také zdoben květinami. Takový dort bude vyhovovat každé svatbě. Můžete dokonce přidat několik úrovní.

Růže Gold and Pink Wedding Cake with Flowers

Doufáme, že jste našli perfektní dort na vaší svatbě!

1

About

Check Also

21 jednoduché DIY vánoční ozdoby

Vánoce jsou na cestě, takže můžete přemýšlet o vaší dekoraci pro sezónu. Místo nákupu vánočních …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − = 24