Home / Životní styl / 23 jedinečných nápadů pro zimní svatbu

23 jedinečných nápadů pro zimní svatbu

11. Přikrývky pro hosty

Určitě nemůžete zapomenout na klesající teploty, když plánujete svatbu během chladné sezóny. Jak je to pro jedinečné nápady pro zimní svatbu, která udrží vaši hosty vřelé a šťastné?

Mají pár košů nebo vaniček přikrývek, aby se hosté obklopili, když se vše dostane chladno! Budou šťastní, budete šťastní, protože jsou šťastní a je to tak jednoduchý, ale dokonalý dotek.

Jen se ujistěte, že vana vypadá roztomile, samozřejmě. Velmi se nám líbí sudy, které zde byly používány, ale můžete také použít rustikální, staré dřevěné palety a dřevěné krabice.

Zima Wedding Blankets for Guests

12. Zimní svatební divů

Co vypadá skvěle na bílém zasněženém pozadí? Kůň zjevně a věnec a krásná nevěsta a ženich! Co jiného?

Podívejte se kolem vás, když hledáte unikátní zimní svatební nápady. Mohla by se pozadí kolem vás pracovat na krásných svatebních snímcích? Mluvte se svým svatebním fotografem nebo několika svatebními fotografy, abyste zjistili, jaké scénické nápady mají na vás házet. Měli byste - přijdou s opravdu neuvěřitelnými výstřely, o kterých byste si nemysleli.

Zima Wedding Photography with a Horse

13. Svatební dort se zimním dotykem

Výběr správného svatebního dortu je často obtížné pro nevěstu a existuje mnoho věcí, které je třeba vzít v úvahu i v těchto dnech, kdy každý má alergie a bla, bla, bla.

Milujeme tento svatební dort s zimní dotek - jednoduchý, elegantní, snadný. Bobule a pinekóny tu mluví a to je to, co chcete, ne? Červená a bílá vyniknou opravdu dobře i proti sobě a vypadají tak ... perfektně. No, tak si to myslíme stejně. Rádi bychom věděli, co si o tom myslíte!

Svatba Cake with a Winter Touch

14. Polaroidy

Je to další jednoduchá a chytrá myšlenka, že mnozí z vás zřejmě nebudou myslet, ale proč nepoužívat staré stromové větve a větvičky pro vytvoření takového rámce? Mohli byste mít polaroid dělat kola na váš velký den, a když jsou fotografie vytištěny a otřesený všude kolem, můžete mít každý kolíček jejich oblíbené na lano, které jste zkroucení v celém.

Některé rozprávkové světla pomáhají dokončit to všechno pěkně, a to se stává mnohem víc než jen svatební den dekor, jakmile velký den je vlastně u konce. Mohli byste si vzít tento dům a popadnout ho někde na stěně, krásnou rustikální připomínkou nejšťastnějšího dne vašeho života.

Zima Wedding Unique Ideas Polaroids

15. Cool svatební pozvánky

Svatební pozvánky jsou další věc, která často způsobuje nevěstu a ženíchu velmi nepříjemné pocity a bolesti, většinou proto, že je nemožné vědět, co chcete. Máte-li blízké sváteční svatbu, nyní o těchto kartách uložit-data? Jsou to zima-themed, a slavnostní tematicky také, a oni jsou velmi jednoduché. Jsou to všechny informace, které potřebujete, přímo tam, kde je potřeba.

Dokonce i lepší, cetrový design může být dokonce zavěšený ze stromu jako skutečně chytrý způsob, jak kombinovat svatbu s Vánoci. To také dělá velkou památku, nemyslíš si?

Slavnostní Wedding Invitations for a Winter Wedding

16. Vyberte sedadlo, nikoliv stranu.

Když se oženíš, spojuješ dvě rodiny dohromady. Je to opravdu krásná myšlenka a milujeme způsob, jakým je na této svatbě velmi nápad. Spíše než vybírat sedadlo záleží na tom, zda znáte nevěstu nebo ženicha, stačí si vybrat sedadlo, kdekoli se vám to zatraceně cítí. A jestli je to vedle bratrance ženicha, ale ty jsi přítelkyně nevěsty, na co záleží?

Samotná deska by se opravdu snadno udělala ještě před velkým dnem doma, a to pomocí starších kusů dřeva dohromady. Můžete použít šablony (nebo řezačky šablon), abyste získali slova správně, nebo je můžete dokonce natřít na sobě, pokud máte dostatečnou ruku. Ať tak či onak, jakmile se rozhodnete, aby se to stalo, rozhodně si myslíme, že byste měli. Jaký krásný nápad.

Unikátní Winter Wedding Ideas

17. Obličej jmelí

Již jsme se zmínili o jmelí, ale milujeme tento nápad z jmelí, takže ho znovu přinášíme. Máme opravdu ráda líbání ...

Pokud máte svatbu poblíž Vánoc, nemůžete mít podzimní fotky polibek. Bylo by to jako mít Vánoce bez stromu. Opět si promluvte se svým fotografem a jedním z lidí na svatební párty, abyste se ujistili, že jak kamera, tak i jmelí jsou právě kolem. Vsadím se, že budete rád, že jste to udělal.

Zima Wedding Mistletoe Kiss Bride and Groom

18. Bruslení ledem

Co přichází s zimou? Sníh? Co jiného? Led, to je to! Takže ... proč kombinovat tyto dva myšlenky? Proč nejezdit bruslení?!

Pokud pravidelně projíždíte bruslení, je to perfektní smysl pro jedinečné nápady na zimní svatbu, ale pravděpodobně bychom vám to nedoporučovali, pokud jste nikdy ve svém životě neudělali pár bruslí. Nejprve byste měli mít alespoň lekce. Chceš být nevěsta, která spadne na led v jejích krásných šatech? Co když to popadneš?!

Zima Wedding Party on Ice

19. Sváteční "jen ženatý" věnec

Nemůžete zapomenout na znamení "Just Married" na autě a milujeme tento slavnostní vánoční ideu "Just Married", další skvělý způsob, jak promíchat vánoční tradice s vaším velkým dnem.

Další stvoření, které je snadné udělat doma, a jedno, které můžete dokonce dostat s dětmi, které se zabývají (dětská práce!), Kousek desky s krásnými lepenými ozdobami a třpytivým nápisem zní jako opravdu dobrý nápad.

Slavnostní Just Married Car Wreath

20. Baby je chladno venku

Všichni ví, že je venku zima, takže byste se mohli vymanit z toho, když se v zimě oženíte. Tato stanice na vaší svatbě je v podstatě "teplá stanice", se všemi, co potřebujete, aby se teplý nápoj, který můžete dunk sladké suchar do.

Mohli byste mít čaj, kávu, horké čokolády, cokoliv chcete, je to konečně váš velký den. Stačí přidat miniaturní vánoční stromek a některé cukroví hole pro sváteční opatření, a to je ideální pro jedinečné nápady pro zimní svatbu.

Zima Wedding Baby It's Cold Outside Sign

21. Jedinečná svatební fotografie

Pokud nemůžete svou matku a otce na svůj velký den z jakéhokoli důvodu, můžete je stále mít v duchu. Máme opravdu rád myšlenku, že nevěsta a ženich drží fotky svých rodičů v jejich svatební den, během velkého dne. Je to opravdu nezapomenutelná fotka a může být dokonce použita i tehdy, když tam jsou i tvoji rodiče.

Dalo by se to stavět jako sbírka fotografií v průběhu času - vaše děti také zachycují obrázek s vaším obrázkem, a pak jejich potom. Můžete dokonce začít s rodinnou tradicí. Nevypadá to jako skvělý nápad?

Unikátní Wedding Photo Idea

22. Krásný portrét na závoj

Závoj je obvykle vyloučen z cesty, když máte svatební fotografie pořízené, ale my se nám líbil tento nápad pro jedinečné zimní svatební nápady. Spíše než mít závoj zastrčený z cesty, nebo odfouknout od tváře ve větru, proč nemají obtékat kolem sebe? Skoro jako ochranná bublina?

Myslíme si, že to zní jako opravdu roztomilý nápad, a ten správný svatební fotograf bude schopen zvládnout tohle pro vás. Jen se ujistěte, že vám řeknu, jaké věci nejdřív hledáte, možná jim ukázat tento obrázek?

Zima Wedding Photo with a Veil

23. Časová osa svatebního dne

A když se nemůžete opravdu obtěžovat vytisknout "programy" vašeho velkého dne, tak o tom, jak jen vytisknout pár časových os, umístit je do krásných zlatých rámečků a nechat je bodnout na vhodných místech kolem vaší svatby umístění.

Je to jednoduché, všichni budou vědět, kam by měli být, ať už je třeba, aby tam byli, a bude to pro vás jedno méně. Navíc je všechno, co je vytištěno, drahé. Každé malé pomáhá!

Svatba Day Timeline for a Winter Wedding

Existuje několik skvělých a jedinečných nápadů pro zimní svatbu a doufáme, že jste našli spoustu inspirace k vytvoření dne, které je pro vás ideální. Měli byste se určitě vrátit a dejte nám vědět, jak váš velký den šel a jaké obrázky se vám podařilo chytit nějaké inspo.

A především, šťastný svatební den!

1

About

Check Also

Top 41 Gemini tetování pro dívky

Znamení tetování tetování jsou jedním z nejoblíbenějších tetování u žen a mužů. Pokud jste si …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 4