Home / Životní styl / 23 Emocionální pamětní tetování na počest milovaných

23 Emocionální pamětní tetování na počest milovaných

Pamětní tetování jsou jedinečný a osobní způsob, jak vzdávat hold někomu zvláštnímu, který už není tady. Pro mnoho, tetování jsou způsob, jak předvést svůj styl, ale tetování mohou také vyjadřovat pocity. Tetování může pomoci udržet vzpomínky naživu dlouho poté, co někdo zmizel. Tetování mohou cti osobě a pomůže vám vzpomenout si na dobré časy. Našli jsme 23 emocionálních pamětních tetování, které budou krásným holdem každého milovaného.

1. Pamětní tetování Idea

Naše první tetování je krásný kus, který obsahuje pták a citát. Citace zní: "Žila a smála se a milovala a odešla". Jedná se o hold, který říká, že jejich milovaný má život. Je to design, který si pamatuje dobré časy, ale také uznává ztrátu.

Pamětní Tattoo Idea for Mom

2. Tetování rukopisu

Když ztratíme někoho, snažíme se je držet a pamatovat si je. Ruční tetování může být krásným způsobem, jak to udělat. Umožňuje vám mít navždy kus vašeho milovaného s vámi. Tento tetovací design obsahuje slovo z ručně psaného dopisu. Je to krásný vzhled pamětního tetování.

Rukopis Memorial Tattoo

3. Koordinuje tetování

Další tetování na seznamu obsahuje souřadnice otec a dcera oblíbené místo. Takový design je krásný způsob, jak si pamatovat někoho zvláštního. Kdybyste přemýšleli o takovémto tetování, mohli byste získat souřadnice umístěné kdekoli na vašem těle s jakýmkoli obrázkem.

Souřadnice Memorial Tattoo Idea

4. Vždy v mé mysli

Citace je krásný pomník. Toto tetování obsahuje "Vždy v mé mysli, navždy v mém srdci". Citace je způsob, jak vyjádřit, že si vždycky zapamatujete radost a lásku, které člověk přinesl do vašeho života. Je to úžasný hold. Ptáci jsou krásný dotek.

Vždy in My Mind, Forever in My Heart Memorial Tattoo

5. Pamětní tetování pro otce

Při výběru designu zvážit vytvoření něčeho, co je pro vaše blízké osobně. Toto tetování má téma rybaření, které si pamatuje svého otce. Takový inkoust vyvolá vzpomínky na dobu, kterou jste měli společně. Citace je citová i krásná.

Pamětní Tattoo for Dad

6. Pamětní tetování pro dítě

Neexistují žádná slova dostatečně silná pro ztrátu dítěte. Pokud jste ztratili dítě a chcete si je vzpomenout a označit jeho předání, zvážíte tetování takhle. Je to ohromující design, který ukazuje lásku mezi rodičem a dítětem.

Pamětní Tattoo Idea for Child or Baby

7. Jsme jen část, abychom se znovu setkali

Myšlenka na setkání s milovanými opět poskytuje velkou pohodu v době ztráty a smutku. To je důvod, proč takové tetování je perfektní volbou pro pamětní tetování. Je to uklidňující fráze, která vám pomůže v těžkém čase. Mohli byste mít podobný design umístěný kdekoli na těle.

My Only Part To Meet Again Memorial Tattoo

8. Pamětní tetování pro děda

Zde je ohromující pamětní tetování pro někoho dědu. V designu je děda a vnučka při západu slunce. Toto tetování je srdce-oteplování a emocionální, to ukazuje lásku mezi oběma. Něco jako je jedinečný design, který udrží památku milovaného člověka živého.

Pamětní Tattoo for Grandpa

9. Budu tě chybět

Dále máme krásné tetování s rukama a frází. Fráze zní: "Chybím vám, až do dne, kdy se znovu setkáme." Jedná se o jiný design, který poskytne pohodlí během tvrdých dnů žalu. Mohli byste mít podobný design na jiných místech na těle. Udělejte to osobním tím, že máte své vlastní písma a růže.

I'll Be Missing You Memorial Arm Tattoo Idea

10. Tetovací nápad pamětní knihy

Zde je tetování, které obsahuje krásnou frázi. Znázorňuje: "Kapitoly mohly skončit, ale stránky stále zůstávají." Něco takového činí skvělé paměťové tetování. Bylo by také dobré, kdyby vy nebo váš milovaný měli knížky. Můžete dokonce mít jen citát.

Pamětní Book Tattoo Idea
1

About

Check Also

23 Cool a kreativní dětské sprchové nápady pro rok 2018

Contents1 11. Kreativní Baby Sock Tree2 12. Kdo je to dítě Idea hry3 13. Modrý …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =