Home / Životní styl / 23 Cool vánoční dárky pro vašeho přítele

23 Cool vánoční dárky pro vašeho přítele

11. Taška na krádež vousů

Potřebuje váš člověk někde své holicí nástroje, oleje z bradavic a další? Pak je to další výběr pro vás. Tato myšlenka na dárky je ručně vyrobená plátěná taška, která obsahuje slogan "s velkým vousem přichází velká zodpovědnost". Taška může být také personalizovaná. Je to stylová a zábavná taška, kterou váš chlap bude milovat.

Vousy Grooming Bag Gift Idea

12. Ucycled Barcadi láhev lahve

Hledáte jedinečný dárek? Pak by tato lahodná lampa mohla být tím, co hledáte. Lampa je lahvička Bacardi s 50 bílými LED diodami uvnitř. Jedná se o jedinečný dar a bude vypadat v pohodě v každé místnosti. V obchodě byly také k dispozici další lahve.

Upcyklovaný Barcadi Bottle Lamp

13. Drahý Santa T-Shirt

Náš další dárkový nápad je ideální pro chlápka, který má rád vtip. Toto tričko obsahuje slova "Santa můžu vysvětlit". Je to legrační design a bude vypadat slavnostně vánoční den. Tento dárek je ideální pro někoho, kdo je těžké koupit. Je to zábava a Vánoce.

Milý Santa T-Shirt

14. Personalizovaný šátek

Dále máme představu, která je ideální pro stylového přítele. Dar je osobní šátek. Šátek je trendově hnědá barva s možností mít zlaté iniciály na dně. Tato šála vypadá elegantně a váš chlap bude vypadat trendově dlouho po Vánocích je u konce.

Personalizováno Scarf Gift Idea

15. Pivní vůně

Má váš muž rád pít pivo? Pokud ano, tato pivní vůně může být perfektní. Svíčka je ručně vyráběná a vůně chmele a sladu. Jedná se o jedinečný nápad na dárky a vypadá to úžasně v každé místnosti. Tento obchod obsahuje další dárky inspirované pivem pro milovníka piva ve vašem životě.

Pivo Scented Candle Gift

16. Ryté manžetové knoflíčky

Chce váš přítel vypadat chytře v manžetách? Pak jsou tyto manžetové knoflíčky perfektní. Manžetové knoflíčky jsou elegantní, minimální a mají možnost rytých iniciál. Manžetové knoflíky, jako jsou tyto, půjdou s nějakou košili a mohou být nošeny pro každou příležitost z práce na zvláštní událost, jako je svatba.

Gravírované Cufflinks

17. Personalizovaný notebook

Dále máme tento osobní notebook. To by byl skvělý dárek pro toho člověka, který rád udržuje organizaci a zapisuje všechno. Kniha je k dispozici v různých barvách, takže je k dispozici každý notebook. Nejen to, ale kniha je ručně vyrobená, takže je jedinečná.

Personalizováno Notebook Gift Idea

18. Harris Tweed Hip Flask

Dalším darem je nerezová baňka, která má šroubovací víčko a plnicí nálevku. Banka je pokryta látkou Harris Tweed a dodává se s certifikací, která dokazuje, kde byl materiál tkaný. Jedná se o super stylový dárek, který dokonce přichází v dárkové krabičce s tetováním.

Harris Tweed Hip Flask

19. Dřevěná hlídka

Každý chlap potřebuje hodinky. Náš příští vánoční dárek představuje unikátní a trendové hodinky vyrobené ze dřeva. Jelikož jsou hodinky vyrobené z dřeva, dělají to různé hodinky a jedno z nich. Takové hodinky budou vyhovovat všem mužům. V obchodě je řada dalších stylových doplňků pro muže.

Dřevěný Watch Gift Idea

20. Vánoční tričko hry Thrones

Zde je další výběr pro fanoušky Game of Thrones. Jedná se o tričko s názvem "Vánoce přicházejí" s drakem nosícím Santa klobouk. Milujeme tento slavnostní večer na populární televizní show. Něco takového je také skvělé pro lidi, kteří nemají rádi tradiční vánoční oděvy, jako jsou svetry.

Hra of Thrones Christmas T-shirt

21. Star Wars dřevěný tisk

Naším dalším výběrem je tento úžasný dřevěný tisk Star Wars. Jedná se o rustikální domácí dekor, který bude vypadat skvěle v každé místnosti. Je to ručně vyrobený kus, takže každá tisk je jedinečná. Váš chlap bude mít jeden z milých kusů memorabilia Star Wars.

Hvězda Wars Wooden Print

22. Žralokové pantofle

Oblíbeným vánočním dárkem jsou pantofle. Náš další výběr obsahuje pár nových pantoflí, které jsou perfektní pro chlápka, který má rád vtip. Pantofle jsou vyrobeny tak, aby vypadaly jako žralok na konci nohy. To by znamenalo skvělý dárek pro každého muže.

Žralok Slippers

23. Dřevěná klíčenka

Poslední na našem seznamu vánočních darů je tento dřevěný klíčenka. Kroužek na klíče je ručně vyrobený a může být přizpůsoben zprávou. To je stylový dárek, který váš přítel bude milovat. Uvedený obchod má spoustu dalších skvělých dřevěných personalizovaných dárků.

Dřevěný Map Keyring

Doufáme, že jste našli dokonalý vánoční dárek!

1

About

Check Also

21 Trendy Poppy Tattoo Nápady pro ženy

Contents1 11. Nápady návrhu ráfku2 12. Dainty Poppy a Purple Flowers3 13. Nápady na akvarely …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 39