Home / Životní styl / 23 Cool Back Tetování a nápady pro ženy

23 Cool Back Tetování a nápady pro ženy

Přemýšlíte o novém tetování na zádech? Pak jste na správném místě. Zjistili jsme 23 nejlepších tetování pro ženy. Zadní strana se stala jedním z nejoblíbenějších míst pro tetování lidí. Je to velká oblast, která může být pokryta ohromujícími návrhy. Nejen to, ale můžete si je ukázat nebo zakrýt. Máme nápady pro každého, od krásných květin po smysluplné citace.

1. Bearded Iris Tattoo

První tetování, které bychom vám chtěli ukázat, je to tetování s květinami. Květiny představují vousy. Jedná se o krásný návrhový nápad, protože stopka je na páteři. Mohli byste mít podobné tetování s duhovkami nebo si můžete vybrat jinou květinu.

Vousatý Iris Back Tattoo

2. Akvarel Kolibřík pták

Dále máme umělecký nápad na tetování v akvarelu. Design je živý kolibřík, který byl umístěn v horní části zad. Můžete se z toho inspirovat a vytvořit si svůj vlastní akvarel nebo možná i realističtější kolibřík. Ať tak či onak budete mít prohlášení o zpětném tetování.

vodové barvy Hummingbird Bird Back Tattoo

3. Dainty Dreamcatcher Tattoo

Dreamcatcher tetování jsou velmi populární. Vidíme proč s takovými návrhy jako další! Zde máme jemné tetování na zádech Dreamcatcher. Dreamcatcher sám má klasický design s krásným peřím. Na vrcholu je také modrá růže. To je ohromující tetování nápad, můžete mít nějaké Dreamcatcher navržené a můžete si vybrat žádné nebo žádné květiny.

Lahůdka Dreamcatcher Back Tattoo Idea

4. Tetování měsíční fáze

Láska prostor a měsíc? Pak toto další tetování je pro vás. Naším dalším výběrem je toto tetování v měsíční fázi. Celý měsíc je v centru a pak následují ostatní fáze. Milujeme tento nápad, protože je na páteři. Můžete mít měsíční fáze nebo místo toho můžete mít planety.

Měsíc Phase Back Tattoo Idea

5. Mandala Back Tattoo

Dále jsme myšlienkou na tetování mandaly. Mandaly jsou duchovní symboly, které mají složité vzory. Tato mandala má květinový vzorek a byla vytetována na špičce. Můžete mít mandalu vytvořenou s jakýmkoli vzorem a dokonce můžete přidat barvu. Tyto tetování jsou ideální pro někoho, kdo chce jedinečný design.

Velký Mandala Back Tattoo

6. Vibrantní květinový vzhled tetování

Hledáte odvážný tetování? Pak musíte zkontrolovat tento další nápad. Toto zpětné tetování obsahuje živé květiny a rostliny. Milujeme, že tetování je plné všech různých botanických vzorů. Můžete se z toho inspirovat a vytvořit barvy, rostliny a květiny.

Vibrující Floral Back Tattoo Idea

7. Kompas a citace

Citace jsou vždy dobrou volbou pro tetování. To lze také říci pro záda tetování taky. Tento další nápad obsahuje citát "ne všichni, kteří se toulou, jsou ztraceni" kompasem. K dispozici je také krásný akvarel. Takovéto tetování by bylo perfektní pro někoho, kdo má rád cestování. Můžete si také citovat tetování.

vodové barvy Compass Back Tattoo Idea

8. Krásný nápad na tetování tetování

Naším dalším nápadem je lotosové tetování zpět. Lotus byl vytetován v horní části chrbta a tam je vzorek čára jít dolů na páteři. Toto je krásné tetování. Můžete mít podobný design vytvořený nebo mít jiný květ a vzor.

Krásná Back Tattoo Idea

9. Výklad živočišného umění

Láska zvířat? Pak je další nápad pro vás. Zde máme zpětné tetování, které obsahuje úžasné zvířecí umění. Zvíře je jezdec s květinami, krystaly a peřím. Takovéto tetování ohromí každého, kdo ho vidí. Můžete si vybrat tetování pro vaše tetování nebo si můžete vybrat své oblíbené zvíře.

Prohlášení Animal Tattoo Design for Back

10. Disney Tattoo Idea

Pokud jste fanoušek Disney, měli byste zvážit tetování Disney. Náš další nápad obsahuje zpětné tetování s darebákem The Evil Queen od Snow White. Můžete mít toho darebáka nebo vašeho dalšího oblíbeného charakteru. Pokud dáváte přednost hrdinům příběhů, můžete je mít i ty!

Disney Back Tattoo Idea
1

About

Check Also

21 nejkrásnějších zásnubních prstenů

Contents1 11. Vyjádření Teardrop Diamond Ring2 12. Pěkný růžový zásnubní prsten3 13. Jedinečný diamantový prsten4 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 41 = 44