Home / Životní styl / 21 Trendy Poppy Tattoo Nápady pro ženy

21 Trendy Poppy Tattoo Nápady pro ženy

11. Nápady návrhu ráfku

Rib tetování jsou tak populární a můžeme vidět proč! Zde máme design makovice, který je vybaven řadou dalších rostlin a květin. Jedná se o úžasný design, ale můžete obnovit s méně květinami a rostlinami. Můžete také dokonce přidat nějakou barvu. Tetování na žebrech je údajně bolestivé, ale jak vidíte, konečný výsledek stojí za to!

Mák Flower Rib Tattoo Idea

12. Dainty Poppy a Purple Flowers

Dříve jsme v poslechu představovali jemné tetování na máku. Zde máme další jemné tetování na máku, ale toto má více máku s různými květinami. Toto je velmi krásné tetování a je ideální pro někoho, kdo chce ženský a pěkný design. Mohli byste mít i mák s různými barevnými květy.

Lahůdka Poppies and Purple Flowers Tattoo Idea

13. Nápady na akvarely Poppy Tattoo

Akvarelové tetování jsou velmi umělecké a vypadají jako malované umělecká díla. Dále máme makové tetování, které bylo vytvořeno technikou akvarelu. Podrobné informace o lístcích jsou prostě krásné. Můžete mít podobný design nebo mít klasičtější červený mák, který používá akvarel.

vodové barvy Poppy Tattoo Idea

14. Poppy a citovat tetování

Náš další tetovací nápad je vybaven designem máku s citátem. Citace čte "vždy a navždy". Červené mák může být také symbolem vzpomínek pro ty, kteří byli ztraceni ve válce, takže takový design by byl krásný pro každého, kdo si na něho někdo pamatuje. Můžete také mít jiný citát tetovaný s vaším mákem.

Mák and Quote Tattoo Idea

15. Roztomilý kotníkový mák tetování

Hledáte roztomilý tetovací nápad? Pak je to další výběr pro vás. Zde máme kotníkové tetování, které obsahuje dva máky. To je skvělé pro někoho, kdo chce jemné tetování, které může být zakryté. Něco takového by bylo skvělé jako první tetování taky.

Roztomilý Ankle Poppy Tattoo

16. Nápady na návrh makového vzoru

Dále máme kreativní a jedinečný návrhový nápad. Tento mák byl vytesán na rameno a má geometrický vzor pro stopku. Toto tetování je velmi trendové. Podobné tetování můžete vytvořit libovolným vzorem podle svého výběru. Modré tetování by také vypadalo úžasně.

 Patterned Poppy Tattoo Design Idea

17. Pěkný mák Pop Tetování

Náš další mak má také vodní barvu. To ukazuje, jak může být technika použita k vytvoření odlišného vzhledu. Tento červený mák vypadá živě, hezky a stylově. Něco takového by vyhovovalo všem. Takovéto tetování můžete mít kdekoli.

Dosti Poppy Back Tattoo Idea

18. Představa tetování na předloktí

Tetování předloktí vypadají úžasně. Milujeme tyhle tetování, protože vypadají jako rukáv. S tetováním předloktí máte také možnost přidat k tomu, abyste mohli v budoucnu vytvořit plný rukáv. Zde máme návrhový nápad, který obsahuje maky. Je to prohlášení a bude vypadat úžasně na každé ruce.

Předloktí Tattoo Idea for Women

19. Malé tetování u maku

Hledáte jedinečné tetování, které ukáže každému, kdo ho vidí? Pak toto další tetování je pro vás. Tento nápad představuje malý mák, který byl tetovaný na ucho. Tetování máku ucha je úžasné a stylové. Můžete mít podobný mák, nebo máte barvu navržený.

Malý Poppy Ear Tattoo Idea

20. Barva květinové Rib tetování Idea

Poppy vypadají super roztomilé při tetování s jinými květinami. Zde máme tetování s různými různými květinami v různých barvách. Můžete mít tetování navržené takhle, ale s vašimi oblíbenými květinami. Takový design může být umístěn kdekoli.

Barvitý Floral Rib Tattoo Idea

21. Jednoduchý popový tetovací design

Poslední na našich tetováních je toto jednoduché máké tetování. Tetování je v černém inkoustu a vypadá jako skica. Toto tetování bude vyhovovat všem a bylo by skvělé pro někoho, kdo chce jemný design. Mohli byste dokonce zvážit přidání dalších máků pro větší výpis kus.

Jednoduchý Poppy Tattoo Design

Doufáme, že jste našli dokonalé tetování na máku!

1

About

Check Also

25 úžasné DIY Halloween dekorace

Contents1 21. Středový bod spiderů2 22. Svítidla s plovoucí čarodějnicí3 23. Držáky svíček ze skleněného …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1