Home / Životní styl / 21 svatební sprchové hry a nápady vaše hosty budou milovat

21 svatební sprchové hry a nápady vaše hosty budou milovat

11. Hádej sklenice

Předběžná jar je snadná hra na sprchování. Můžete vytvořit svůj vlastní, aby byl jedinečný jako tento. Naplňte sklenici s čímkoli, co se vám líbí, tato džbánka má polibky, což je oblíbená volba. Nechte papír, aby hosté napsali své jméno a odhadli. Ten, kdo uhádne správně nebo nejbližší, vyhraje sklenici.

Jak Many Kisses Jar Idea for Bridal Shower Game

12. Poradenství pro nevěstu

Poradenství pro nevěstu je nejen zábava pro hosty, ale nevěsta, která bude mít ráda čtení nad těmito. Doporučení mohou být uloženy jako vzpomínka na sprchu. Je to skvělý způsob, jak mohou hosté předat svou manželskou moudrost. Karty a spouštěče lze vytvořit tak, aby vyhovovaly všem sprchám.

Rada for the Bride Game for Bridal Shower

13. Hunting Ring

Lovec pokladu má svatební sprchu člověka! Tento lov je o nalezení jiskřivých kroužků. Jakýkoliv počet kroužků může být skryt a pravidla jsou jednoduchá. Kdo najde tolik kroužků, vyhraje. Hra, jako je tato, je zábava pro všechny hosty všech věkových kategorií.

Prsten Hunt Game for Bridal shower

14. Recepty pro šťastnou manželství

Zde je další způsob, jak se hosté se svými moudrými slovy podělit o manželství. Každý host píše svůj recept na šťastné manželství na dřevěné lžíci. Je to tak jednoduché, zábavné a jedinečné. Něco takového by bylo skvělé při sprchování, vypadá skvěle a lidé rádi dávají rady.

Lžíce With Recipes for A Happy Marriage Bridal Shower Game

15. Svatební ohrožení

Klasická herní show ohrožuje svatební sprchu twist! Je to stejný nápad s otázkami a odpověďmi, ale otázky jsou založeny na svatbách nebo nevěstě a ženichovi. Tyto tvůrčí šťávy se mohou dostat, aby se vytvořila jedinečná deska a otázky. Bridal Jeopardy bude hitem pro každého hosta.

Svatební Jeopardy Game Show Idea for Bridal Shower

16. Nevěsta, která má být milostná

Populární hra u sprch je to, jak dobře znáte nevěstu. Obsahuje výběr otázek a hosté jednoduše zapisují odpověď. Hosté a nevěsta se těší této zábavné hře trivia.

Jak Well Do You Know The Bride Game For Bridal Shower

17. Diamantový prsten

Milujeme tyto roztomilé kavkazské laskavosti! Něco takového je tak skvělý způsob, jak džusovat ceny za sprchu. Můžete si přizpůsobit vyzváněcí tón, aby se jednalo o libovolnou barvu. Ty se používají na balzámy na rty. Takové ceny budou hitem, kroužky vypadají skvěle a balzám na rty je krása, kterou musí mít každá holka.

diamant Ring Prize Favor Decorations for Bridal Shower

18. Podprsenka

Tato hra je inspirována pivním pongem. Je to oblíbená svatební sprcha a slepice. Pravidla jsou jednoduchá a vyzkoušejte si míče v podprsenkách, pokud ztratíte záběr. Ten, kdo měl nejvíce výstřelů, ztratil hru. Můžete také mít bodový systém, pokud záběry nejsou vaší věcí. Hrajete ale hosty budou mít dobrý čas.

Podprsenka Pong Bridal Shower Game Idea

19. Vyptával se na otázku

Otázka je roztříštěná a milují nápady. Mohli byste je mít na každé svatební akci včetně zájmových párty a svatebních sprch. Značka může být vytvořena v jakémkoli designu, prostě milujeme popcorn a vyskočí otázku slovem.

Vyskočil The Question Popcorn Prize Favor Idea For Bridal Shower

20. Zelené ceny

Rostliny a zahradnictví jsou velmi populární. Takže proč nepřidejte do své svatební sprchy trochu zeleně s cenami, jako jsou mini terária. Jedná se o roztomilé rostliny, které rostou kdekoli. Všichni hosté budou potěšeni, že něco takového vyhraje.

Zelená Mini Terrarium Prize Idea for Bridal Shower Games

21. Tabulka her

Poslední na našem seznamu je herní stůl. Můžete si představit své hry, přestože si přejete, ale takový stůl je skvělý nápad. Bude to zábavná část vašeho svatebního sprchování. Ozdobte svůj stůl se sprchovým motivem, aby byl jedinečný.

Hra Table for Bridal Shower

Všechny tyto hry budou hit v každé svatební sprše!

1

About

Check Also

21 Halloween Party Drinks Vaše hosty budou milovat

Házení party Halloween? Poté si musíte prohlédnout naše 21 nápojů pro party Halloween. Máme drink …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − = 59