Home / Životní styl / 21 Fun Bachelorette Hry Dámy budou milovat

21 Fun Bachelorette Hry Dámy budou milovat

Plánujete party s bachelorettem? Pak jste na správném místě. Našli jsme 21 zábavných bacheloretových her, které jsou nutností pro každou stranu. Máme pro každého něco - od samoobslužných výzev až po lov a vychytávky. Každá z těchto myšlenek pomůže vytvořit zábavnou zábavu, kterou si nezapomenutelná nevěsta nikdy neuvědomí.

1. Nasaďte prsten na hru

První nápad, který máme na našem seznamu, je hra "dát prsten na to". Tato hra zahrnuje všechny začínající večer s kostýmem. Pokud řeknete nevěstu nebo svatbu, může váš kruh ukradnout jiný host. Kdo má nejvíce kroužků na konci, vyhraje. Jedná se o zábavnou hru, která se dá jednoduše sestavit a že se všichni budou líbit.

Dát a Ring On It Bachelorette Game

2. Kolik polibků

Dále máme sladký herní nápad a říká se, kolik polibků. Pro tuto hru budete potřebovat jar s cukrovinkami nebo polibky s pery a kartami vedle ní. Každý host píše, kolik polibků si myslí, že je v džbánku. Kdokoliv je nejbližší vyhrává všechny polibky. Jedná se o jednoduchou hru a jeden host si dokonce vyhraje cenu.

Jak Many Kisses Bachelorette Game

3. Prosecco Pong

Pro další nápad pivního pongu byla chic aktualizace. Tato hra se jmenuje prosecco pong. Tuto hru můžete koupit, nebo ji můžete přeměnit v projekt DIY. Budete potřebovat nějaké posh brýle, prosecco a ping pong koule. Jedná se o zábavnou hru, která je ideální pro bachelorette party.

Prosecco Pong Bachelorette Game

4. Selfie Challenge

Všichni milují sebejistotu. Nyní můžete tyto fotky udělat výzvu. Pro vaše bachelorette party můžete mít selfie výzvu. Budete potřebovat herní karty jako tyto se seznamem fotografických úkolů. Chcete-li vyhrát hru, budete muset každou fotografii získat, abyste získali body. Kdo má nejvíce bodů, vyhrává. Můžete si vytvořit vlastní karty s jakýmikoli výzvami.

Selfie Challenge Bachelorette Game Idea

5. Bachelorette Photo Booth

Pokud se vám líbí nápad na fotografické problémy, pak je to další výběr pro vás. Tady máme bachelorette fotografické stánky. Můžete mít na vaší party fotokopii, abyste si vytvořili nezapomenutelné fotografie a můžete také použít rekvizity pro vaše vlastní výzvu. Můžete si koupit rekvizity nebo je vyrobit sami.

Bachelorette Photo Booth Props

6. Kvíz ženicha

Mnoho lidí miluje kvíz. Takže, aby se vaše party začala proč ne hostit kvíz o ženichovi. Nevěsta se má s otázkami ohledně ženicha a hosté musejí odhadnout, kolik z nich má pravdu. Jedná se o zábavnou hru, která se každému podílí, je to skvělý způsob, jak se rodina a přátelé dozvědět více o ženichovi také.

Jak Well Does the Bride Know the Groom Game

7. Řekni Ano šaty

Řekněme ano, šaty jsou velmi oblíbená hra pro bachelorette strany. Všichni hosté se dostanou do týmů s toaletními válečky. Pak týmy nominují "nevěstu" a vytvářejí svatební šaty pro toaletní papír, které se mají nosit. Kdo má nejvíce stylové šaty, nakonec vyhrává. Obvyklá nevěsta vybírá vítěze.

Říci Yes to the Dress Bachelorette Game

8. Líbilo se slečno

Dále máme kreativní představu. To se říká políbit polibek. Zahrnuje to, že každý host líbá kus papíru a zanechává zprávu se svými jmény. Nejen, že to může být zábavná činnost, ale i nevěsta, která si ji může nechat vzpomenout na zvláštní den.

Polibek the Miss Goodbye Bachelorette Game

9. Svatební dare

Musí-mít pro každou stranu bachelorette se odváží. Zde máme skvělý příklad nazvaný svatební. Můžete si koupit roztomilé malé balíčky, jako jsou tyto, nebo přijít s vlastním odváží. V každém případě se jedná o zábavu a noc, kterou si vzpomenete.

Svatba Dare - Bachelorette Game Idea

10. Bachelorette Scavenger Hunt

Další nápad na zábavnou hru je lovec na lov. Každý host dostává kartu se všemi věcmi, které musí udělat. Kdo získává co nejvíce bodů, vyhrává. Karty jako tyhle si můžete koupit nebo si můžete vyrobit vlastní. Milujeme tento nápad a myslíme si, že vaše bachelorette strana bude taky.

Bachelorette Party Scavenger Hunt
1

About

Check Also

25 Halloween kostýmy pro vás a vaše BFF

Contents1 11. Zombie školní dívky2 12. Miss Universe Scandal3 13. Anděl a ďábel4 14. Cruella …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 + = 69