Home / Děti a dospívající / Populární batohy a obalové pytle dejte do testu

Populární batohy a obalové pytle dejte do testu

The Best Backpacks for Kids for Back to School 2011

Preschooler Gracie s jejím keramickým přehozovým dětským batohem.
Heather Knoske

Koupit přímo: potterybarnkids.com

Testovali jsme sbírku batohů a pytlů na oběd v Pottery Barn Kids Mackenzie, abychom zjistili, zda úspěšně prošli zkouškou Back to School Backpack Challenge. Měl jsem každého dítě testovat jiný styl keramických barn dětských batohů a pytlů na oběd, aby zjistili, zda tyto populární batohy žijí až na jejich vynikající pověst.

Preschooler Gracie testoval předškolní batoh a odnesl jej z předškolního zařízení po celé léto. Byla schopná se vejít do všech svých potřebných předškolních předmětů včetně výměny oblečení, malé hračky a občerstvení.

Její máma hodnocena Pottery Barn Kids Preschool Backpack velmi vysoko téměř ve všech kategoriích.

 • Velikost: Perfektní velikost pro preschooler, který nepotřebuje nosit knihy, ale rád nosí několik komfortních předmětů, změní oblečení a občerstvení na předškolní zařízení.
 • Komfort: Velmi pohodlný na zádech a je pro správnou velikost pro preschooler.
 • Kvalita: dobře vyrobená ze silných švů a tlustého, ale samotný batoh je stále velmi lehký, takže předškolní dítě nemá pocit, že se bude hýbat, když je na sobě - ​​i když je batoh plný.
 • Styl: Rozkošný! Gracie máma milovala růžovou, hnědou a bílou polka bodkovanou vzorek.
 • Nevýhody: Jediná nevýhoda, o níž by mohla Gracie matka přemýšlet, bylo, že Gracie vyroste z batohu asi za rok. Ale uvedla, že je to pravděpodobně nevyhnutelné u každého batole předškolního dítěte.
02
z 03

Pottery Barn Kids Batohy Mackenzie a obědové sáčky: Rolling Backpack

The Best Backpacks for Kids for Back to School 2011

Gradeschooler Preston s jeho Rolling Backpack od Pottery Barn Kids.
M. Kouzmine

Gradeschooler Preston má někdy větší zátěž, než standardní batoh umožňuje, a proto testoval Rolling Backpack dětské keramiky a koordinující obědový vak v chladném černém a šedém fotbalovém míčovém vzorku. Jeden z důvodů, proč jsou batohy Pottery Barn Kids tak populární, je, že se dodávají v různých velikostech, takže můžete najít správnou velikost, aby vyhovovaly potřebám vašeho dítěte. Preston a jeho matka uvedly, že válečkový batoh je skvělá volba, když vaše dítě musí nést nejen školní práci a školní potřeby, ale také sportovní potřeby, oběd a další. A je to užitečné i pro cestování a přes noc. Oni také hodnoceni Pottery Barn Kids Rolling Backpack vysoce:

 • Velikost: Tento dětský batoh má spoustu místností a protože je na kolečkách, je snadné, aby ještě mladší děti odnášely velké množství výstroje a vybavení. K dispozici je dostatek místa pro všechny školní potřeby společnosti Preston, sportovní potřeby a další. A připevnitelná obalová krabička se snadno připevňuje a odstraňuje z vnější strany batohů, což šetří spoustu místa uvnitř.
 • Pohodlí: Pohodlné a lehké jízda na kolech, ale Preston uvedl, že by bylo hezké mít pásky na rolovacím batohu jen v případě, že by ho chtěl nosit na zádech. Na rozdíl od jiných kolových batohů se však hrnčířský hrnčířský hrnčířský kufr neprojevuje na vozíku.
 • Kvalita: Stejně jako u ostatních matek a dětí, Preston a jeho matka byli velmi ohromeni kontrakcí a celkovou kvalitou keramiky Barn Kids Backpacks. Preston se zvlášť líbilo, jak plynule se zasunovatelná rukojeť ukládá a vytahuje. Stojan a rukojeť jsou pevné a rukojeť je zakřivená jen tak, aby odpovídala dítěti.
 • Styl: Černý a šedý fotbalový míč byl hitem s Prestonem. Je chlapec a věk vhodný, aniž by byl dětinský. Je mnohem štíhlejší než batoh s tématikou a vyroste s ním.
 • Nedokončené: Preston opět řekl, že v minulosti měl valentní batoh, který měl na zádech řemeny jen v případě, že chtěl nosit batoh místo toho,.
03
z 03

Pottery Barn Kids Batohy Mackenzie a Obědové sáčky

The Best Backpacks for Kids for Back to School 2011

Maddie prvního stupně se svým keramickým hračkou Dětské batohy Mackenzie a Lunchbag.
M. Kouzmine

Prvotřídník, Maddie, vyzkoušel hrnčířský kufr a hrnčířskou tašku. Jedná se o batoh standardního rozměru a je tou nejlepší volbou pro většinu vysokoškolských učňů. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších možností pro back-school batohy rok co rok a obvykle dostane skvělé recenze od rodičů. Podívejme se, jak Maddie a její matka hodnotily batoh na keramické hrnce Dětské Mackenzie:

 • Velikost: Maddie matka napsala, že Maddie je nový backpack do školy Pottery Barn Kids je perfektní velikost. Řekla, že Maddie snadno zapadá do všech školních potřeb, knih a dalších v hlavním oddělení a byla velmi spokojená s organizačními oddíly a uvedla, že batoh může do něj hodit spousty věcí. Stejně jako u ostatních maminek se jí také líbila taška na oběd s hrnčířskou keramikou, která byla připevněna k Maddiemu batohu, což šetřilo prostor pro zásobování a vybavení.
 • Komfort: Máma informovala, že Maddie batoh byl velmi pohodlný na nošení. Řekla, že oba jsou spolu s Maddiem uloženi s polstrovanými ramenními popruhy a polstrovanou zadní podložkou. Zatím se Maddie vůbec netěšila o tom, že popruhy vykopávají nebo o váhu na zádech, přestože zatížení do a ze školy v prvním ročníku je mnohem náročnější než v mateřské škole.
 • Kvalita: Maddieho maminka uvedla, že už nějakou dobu chtěla vyzkoušet batoh na keramiku. Řekla, že minulý rok Maddie měla jiný batoh pro děti, od jiné značky a netrval celý rok. Řekla podle toho, jak dobře trvá zkoušky v létě, a jak dobře je batoh vyroben, je přesvědčena, že tento batoh bude trvat až do konce školního roku.
 • Styl: "Velmi roztomilý!" Ona a Maddie smíchaly a srovnaly batoh s pytlíkem na oběd se vzorem dobře koordinovaným studním, ale nezapadaly přesně a vypadalo to skvěle. Jak maminka, tak i Maddie milují vzhled a styl Maddieho keramického kufru. Maddie máma říkala, že v nákupním středisku vidí spoustu dětských batohů, které vypadají dětinské, ale "není to dobrý způsob," a řekla, že batohy Harry Potter Barn Kids stále vypadají jako dětský batoh, ale mnohem stylověji.
 • Nevýhody: Maminka řekla, že zatím ani ona, ani Maddie nemají žádné stížnosti, ale budeme nás držet krok s tím, jak školní rok postupuje.
1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 59 = 69