Home / Děti a dospívající / Nejlepší studené rameno Topy pro léto

Nejlepší studené rameno Topy pro léto

Jdou různými jmény - vyřezávají ramena, otevřené vrchní rukávy, otevřené vrchní část ramen a nejoblíbenější volbu, chladné ramena. Ale nakonec všechny tyto názvy v podstatě vedou k stejnému skvělému designu - krátkému nebo dlouhému rukávu, který nese ramena a někdy i trochu víc. Tento trend funguje na tolika úrovních: nejprve je to chladné, vzdušné a ideální pro horké počasí, a za druhé, může přeměnit i ty nejzákladnější tee na módu. Pokračujte v čtení pro některé z nejmódnějších studených ramen, které jsou k dispozici online právě teď.
Studený Shoulder Top

Obrázek @ ShopNastyGal.com

Silk Cutout Top od ShopNastyGal.com (78 dolarů) je docela základní, plné barevné otevřené rameno, ale je to skvělé ze dvou hlavních důvodů - nejprve je to hedvábí, což je skvělá alternativa k obvyklým polyesterovým halenkám, a horko v žáru. Za druhé, je pomeranč - mandarinka je správná, což je pro leto tak zábavné a svěží barvu. Párujte to s dlouhým náhrdelníkem zlatého medailonu a skvělým párem cut-off šortky.

02
z 08

Tkaná špička s otevřenými rameny

Studený Shoulder Top

Obrázek @ FashiontoFigure.com

Fuschia je skvělá barva pro jakýkoli ročník a to je jedna věc, která dělá Woven Top with Open Shoulders od FashiontoFigure.com (19 dolarů), které musíte mít. Toto lehké poloprázdné tlačítko s otevřenými rameny je nejen stylové, ale i chladné pro horké počasí. K dispozici ve velikostech 1x, 2x a 3x a dobře kombinuje s džínovými kůže nebo kapri.

03
z 08

NOVINKA Dolman-Sleeve Top

Jasné barevné vzory jsou nutností pro léto, a naprosto je úplně vnořeno - tyto dva trendy míchají s otevřeným ramenním trendem a máte jednu horkou, musí mít špičku. Dolní podprsenka s hrudníkem s rukávem A.N.A od JC Penney ($ 20) dělá právě to. Zábava, umělecké dekorace inspirované fialovým, oranžovým a zlatým potiskem vyniká a vypadá skvěle s tmavými hubenými džínami.

04
z 08

Alexa Top

Studený Shoulder Top

Image @ DesignsbyStephene.com

Alexa Top v barvě Aqua Fern Ramona La Rue (152 dolarů na DesignsbyStephene.com) se otáčí na otevřený vzhled ramen přidáním ruchování k rukávu přímo pod výstřižkem a musíte přiznat, že je to docela dobrý vzhled! Ale hlavně, co dělá to hezké hedvábné top práce je krásná světle modrá tropická tisk to přichází.

05
z 08

Otevřené ramenní špičky od společnosti Elan International

Studený Shoulder Top

Image @ eDressme.com

Vyjměte svou dívku s námořními inspirovanými Open Shoulder Tops od Elan International ($ 32 na eDressme.com). Tento rozkošný modrý a bílý proužkovaný vrchol je téměř příliš pohodlný, aby byl stylový a je to lineární, swing stylové tělo. Spárujte ji s džínovými výřezy a dlouhým zlatým přívěskem pro vzhled, který je neformální a roztomilý.

06
z 08

Otevřená blůza na ramenou

Základy jsou nutností v každém šatníku, ale kdo potřebuje ještě další nudný bílý odpal? Pevná barva, bavlněná otevřená krajka na ramenou je trend vpřed a všestranná, obzvláště jedna s nízkým lemem, jako je Blúzka na otevřené ramena od Mango.com (49,99 dolarů). dělat to zábavné párováním s párem vzorovaných šortky nebo námořní šortky styl, a accessorizing s geometrickým náhrdelníkem.

07
z 08

Studené rameno se zlatým lemováním

Studený Shoulder Top

Obrázek @ ShopFE.net

Přidejte pocit královny na jakékoli oblečení s Cold Shoulder Top s Gold Beading z cizí měny (47 dolarů u ShopFE.net). Tento vzrušený, čistý vrchol s otevřenými rukávy je černý a královsky modrý, se zlatými korálkovými pruhy na živůtek, podél výstřihů na rukávu a výstřihem. Spárujte je s saténovými šortky a jednoduše si upravte boty z bytů na podpatky pro denní a noční pohled.

08
z 08

Studené rameno Chiffon Top

Studený Shoulder Tops

Obrázek @ ShopFE.net

Tento dlouhý, naprosto otevřený ramenní vrchol je skvělou alternativou k odvážným a neonovým barvám léta. Zahraniční burza se rozhodla pro zemní barvy a organický vzorek, aby získala víc chuťového vzhledu v oblasti Chiffon Top (27 dolarů u ShopFE.net). Vypadá skvěle s černými kožichy, podpatky platformy a stohem zlatých náramků.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − 69 =