Home / Děti a dospívající / Jak si vyrobit zbraně vypadat tenčí v šatech … Bez cvičení!

Jak si vyrobit zbraně vypadat tenčí v šatech … Bez cvičení!

Celebrity a stylisté znají tajemství, aby zbraně vypadaly tenčí: je to všechno o tom, jak nosit správné oblečení, doplňky a dokonce i tvarování s koželužnou a make-up. Pokud nemáte čas tónovat před svým velkým formálním, tyto triky jsou životní šetřící. Tichší paže, tady přijdeš:

455279278.jpg

Brian Ach / Getty Image Zábava

V-krku šaty zvýrazní vaše klíční kosti a dekolt a upozorní od nějakého ramene horní paže, kterou chcete skrýt. To je velmi lichotivý řez na většinu dospívajících a žen. Ujistěte se, že popruhy zapadají a nejsou tak volné, že se do vás vkládají - tím vznikne pouze nežádoucí prohnutí.

02
z 10

Šaty s volně nasazenými čepicemi

455279052.jpg

Brian Ach / Getty Images Zábava

Skryjte ramena a ramena rukávem. Může to být malý rukáv s víčkem nebo delší tříčtvrteční rukáv, všechno, co skryje vrcholy vašich paží, to udělá. Jen se ujistěte, že to není příliš těsné. Získání štíhlejších zbraní je všechno o tom, jak správně padne, a všechno, co přichází do vaší pokožky, bude jen těžší.

03
z 10

Šaty s vysokým krkem, které vystavují vaše ramena

BeyonceWhiteDress.jpg

Beyonce v Lanvin Maxi Dress.
Getty Images

To se může zdát proti-intuitivní. Koneckonců, chcete skrýt zbraně místo toho, abyste je vystavili. Nicméně je to trochu iluzivní trik. Pokud si vybíráte šaty s nádherným, ozdobným vysokým krkem, veškerá pozornost bude nasměrována směrem k vaší tváři místo vašich zbraní. Navíc budete vystavovat ramenní čáru lichotivým způsobem. Najednou se vaše oči nezaměřují. Pokud stále potřebujete další posilovač důvěry, můžete vždy ...

04
z 10

Vyčistěte si obrysy

75407891.jpg

Sprejové opálení.
Image Source / Digital Vision / Getty Images

Budete chtít jít na opravdové místo na opalování pro tento trik, ať se buď zeptáte na vaše přátele o doporučení, nebo si vyzkoušíte, abyste se před svým velkým dnem ujistili, že mohou doručit. Ale ano, je možné dostat sprejové opálení, které bude vaše zbraně vypadat tenčí! Je to všechno o konturování. Můžete také…

05
z 10

Obrys své zbraně s Makeup

82136724.jpg

Tetra Images / Getty Images

Oheň ruku, pak použijte bronzer nebo self-tanner pro lehké obrysy vaše biceps a triceps. Méně je víc, takže začněte s malým množstvím produktu a podle potřeby ho doplňte. Existuje nejrůznější produkty tělové make-up, které vám pomohou s tím.

06
z 10

Nosit šaty s dlouhým rukávem

455279268.jpg

Brian Ach / Getty Images Zábava

Ne všechny formální šaty musí být bez rukávů. Dlouhý rukáv formální šaty jsou nádherné, on-trend a bude totálně vaše zbraně vypadat tenčí jen skrytí je. Přicházejí v nejrůznějších stylech. Sequined nebo pure jsou mé oblíbené.

07
z 10

Noste náramkové náramky a vyvarujte se manžety

StackedBracelets_BlakeL.jpg

Získání štíhlejších zbraní je více než jen rukávy. Volnočasné náramky, jako jsou náramky, pomohou vaše zbraně vypadat tenkou a vytvoří tak mezery mezi nimi a kůží. Vyhýbejte se pevným náramkům a rukávům. Cokoliv, co upoutá vaše paže a způsobí vyklouznutí pokožky, vám nepomůže.

08
z 10

Vyhněte se šaty bez ramínek, které tlačí všechno nahoru

Affordable_Homecoming_Dress.jpg

Davidův svatební den

Šaty bez ramínek nepomáhají vypadat tenčí. Oni mají tendenci tlačit všechno nahoru, a to zahrnuje kůži pod a kolem podpaží. Vaše paže vyčnívají ven a mohou dokonce vypadat mohutněji, než jsou skutečně.

09
z 10

Vyhněte se tenkým řemínkům a špagetovým popruhů

171462966.jpg

Natalia Campbell / Fotografie NC / Getty Images

Tenký řemínek bude jen zbytek vaší osoby vypadat širší ... obzvláště tenký pás, který se vloží do vašeho ramena.

10
z 10

Ujistěte se, že vaše šaty jsou správné

6522-000022.jpg

Hans Neleman / Digitální Vize / Getty Images

Skutečné tajemství, jak hubnout jakoukoli část těla: zapadá. Vždy se chcete oblékat do tvaru těla. Nezapomeňte na to, jakou velikost je označena jako; všechno, co je důležité, je to, jak vaše tělo vypadá, když jej dáte. Dobře uchycené šaty by měly správně zdůraznit jakoukoli postavu.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1