Home / Džíny / Jak francouzské ženy nosí širokou nohu Jeans Trend

Jak francouzské ženy nosí širokou nohu Jeans Trend

Paříž street style woman in wide leg jeans

Edward Berthelot / Getty Images

Všichni rádi získáváme módní inspiraci z ovlivňujících stylů v ulici - zejména z Paříží, kteří se vždy zdají být před nejnovějšími trendy. Stylové občané francouzského hlavního města - od modelů a módních stylistů až po běžné ženy, jako my ostatní - vystupují v módních trendech, které ostatní z nás budou během několika příštích měsíců kopírovat. 

Stačí se podívat na to, jak francouzské ženy pokrývají tendenci k uvolněnému, křehkému, širokému denimu. Zbavili jsme se nejlepších fotografií z uličních stylů z Paříže s uvolněnými džínami, takže můžete ukrást stránku z jejich módy.

02
z 09

Pod dlouhým pláštěm

Žena wearing long coat and wide leg cuffed jeans

Vanni Bassetti / Getty Images

Je skvělé vidět denimový trend, který je vhodný pro stylové ženy všech věkových kategorií. Zde pařížský model Juliane Diesner předvádí módní jarní nebo pádové oblečení, které můžete snadno nosit na snídani nebo nakupování s přáteli.

Leviiny džínsy s ležérními lemovanými rukávy a ležérními rukávy přinášejí mladou atmosféru jednoduchému bílému pulsu a dlouhému vlněnému kabátu. Taška s křížovým tělem a černé kotníkové boty jsou trendové doplňky, které udržují tento vzhled módy moderní.

Podívejte se na další stylové způsoby, jak si můžete nosit vysoké pasové džíny.

03
z 09

S koženou bundou

Široký leg jeans look fierce with a biker jacket and stripes

Kirstin Sinclair / Getty Images

Neexistuje nic víc francouzského, než na sobě bikerového stylu, kožené bundy nad uvolněnými džíny a bretonskými pruhy. Zde blogger Irina Lakicevič vystoupí v Paříži s koženou bundou BLK DMN, vintage Levi jezery a klasické pruhy. Stejně jako pravá francouzská žena, pak vypadá jako její vlastní s elegantně vybranými, vysoce kvalitními doplňky, včetně štíhlé šály značky Prada, boty Jimmyho Choo a podprsenky Celine.

Podívejte se na 28 dalších elegantních způsobů, jak nosit džíny s koženým pláštěm.

04
z 09

S bělkovinovým pásmem

ulice style woman in white blazer and wide leg jeans

Vanni Bassetti / Getty Images

Zde je snadný způsob, jak nosit širokou nohu džíny do kanceláře, když denim je povoleno. Vrstva na namontovaném blejzru a přiložte ho k hubenému pásu, abyste vytvořili strukturovanější vzhled v džínách, který je naprosto vhodný pro většinu pracovišť. Můžete přidat elegantní doplňky, jako jsou módní sluneční brýle a blokové patky na snímku, které jsou zde zobrazeny, abyste přidali zájem a styl této kancelářské výbavě v džínách.

Získejte více nápadů, jak džíny pracovat zde.

05
z 09

S pruhovanou špičkou

Paříž street style photo of woman in ripped jeans and designer top

Vanni Bassetti / Getty Images

Nyní je čas, kdy si můžete vzít ty příležitostné, víkendové džíny, které jste si mohli zachránit pro čištění domu a použít je k vytvoření módního oblečení inspirovaného street stylem. Trik je spárován s návrhářem (nebo designem-vzhled) se odděluje, pro vysoce-nízká kombinace módy, která se cítí svěží pro pád módu. Zde host navštěvuje nedávné pařížské módní přehlídky oblečené v lehkých, roztrhaných nohavicích s širokými nohami, pruhované košile Dries Van Noten a sáček Jimmy Choo.

Podívejte se na trendovější street style oblečení s pruhy.

06
z 09

S košile Denim

Paříž street style photo denim on denim style

Kirstin Sinclair / Getty Images

Denim na denimovém vzhledu (aka "dvojitý denim") je trvalý džínovský trend, který vypadá až do dnešního dne s uvolněnou džínovou siluetou. Zde pařížský model a módní studentka Laura Tonderová nosí bavlněné džíny se širokým nohama Seafarer s ozdobenou bundou Zalando jean, košili Dr. Denim, slunečními brýlemi Carolina Herrera a taškou Karla Lagerfelda. Belting relaxed jeans je skvělý způsob, jak předvést svůj tvar v nejtenčím bodě a zabránit ztrátě v objemných kalhotách.

Podívejte se na další stylové způsoby, jak nosit džínovinu v šatníku.

07
z 09

Džíny s vysokým pasem a horní polstrování

Paříž street style crop top and boyfriend jeans

Kirstin Sinclair / Getty Images

Pokud máte ve skříni špičku plodin, je to způsob, jakým je můžete přeměnit v sezóně a podívat se na nejnovější informace. Zde je modelka Elena Perminova vyčleněná mimo pařížské módní přehlídky s vysokým pasem, uvolněnými džínami s jasným kabátem Emilio Pucci, botami Christian Dior a vrcholem plodin Versace. Podívejte se na to, jak si na noze natáhla džínové manžety, aby vyvážila její krátkou špičku.

Získejte inspiraci zde pro nošení ořezaných džínů.

08
z 09

Šedá džínová a oranžová bunda

Paříž street style photo of woman in grey relaxed jeans and orange coat

Vanni Bassetti / Getty Images

Šedé džíny jsou trvalé stylové - a vypadají skvěle spárované s odstíny oranžové, jak je vidět na tomto modelu, který se nedávno dostal do Paříže. Super-slouchy, manšestrové šedé džíny vypadají bez námahy v pohodě, když jsou spárovány s kapelovým trikem a dýňově oranžovým pádem. Základní bílé tenisky jsou inteligentní volbou pro zachování chladné, mladé atmosféry tohoto oblečení.

Získejte více nápadů na to, co máte nosit se šedými džínsy.

09
z 09

Androgynní styl s moto bundou

Paříž street style woman wearing biker jacket and ripped mom jeans

Vanni Bassetti / Getty Images

Zde je další možnost nosit koženou bundu s trendovými uvolněnými fitými širokými nohami džíny, pokud dáváte přednost tvrdšímu maskulinnímu prostředí v oblečeních, jak je zde znázorněno na ulicích Paříže. Stylista Tanya Jones představuje ve výškových a uvolněných momentech džínách s širokými manžetami, nosí koženou bundu, měkké šedé tričko a hnědé kožené boty.

1

About

Check Also

Barevné džíny Guide – Jak styl každý Rainbow odstín Denim

Žijete v džínách, ale toužíte po různých módních možnostech? Nosit barevné denim může být zábavný …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 7 =