Home / Bumps and Babies / Jak si vybrat pohodlné dětské oblečení

Jak si vybrat pohodlné dětské oblečení

Jak si vybrat pohodlné dětské oblečení

Nakupování za drobné, roztomilé oblečení je jednou z nejlepších částí, jak se připravit na dítě. Zde je to, co hledat, když vybíráte oblečení pro vaše nové dítě.

Nekupujte příliš mnoho novorozenců

Během několika prvních týdnů života se dítě rozrůstá neuvěřitelně rychle. Některé děti se na krátkou dobu zapadají do oblečení novorozenecké velikosti. Někteří se nezapadá do velikosti novorozenců vůbec! Pokud obdržíte spoustu novorozeneckých oděvů jako dárky, vyzkoušejte některé z nich pro větší velikosti, pokud je to možné.

Můžete také chtít, aby značky na oděvu, dokud nevíte, zda vaše novorozený bude moci nosit tuto velikost vůbec.

  Jak se to děje a vypne?

  Děti se mohou ohýbat v mnoha zajímavých tvarech, ale je to nejjednodušší pro všechny, pokud nemusíte přeměňovat dítě na střihač plenkových změn a vany. Zkontrolujte, zda má oděv plnohodnotný otvor v dolní části nebo dlouhý zip na přední straně. Pokud je oblečení určeno k tahání nad hlavou dítěte, ujistěte se, že je otvor v krku měkký a velmi elastický, takže nemusíte ho přetahovat přes hlavu dítěte.

   Snadná péče je důležitá

   Pokud není pro zvláštní příležitost, dětské oblečení, které nelze umýt a sušit strojem, vyžaduje příliš mnoho úsilí pro většinu nových rodičů. Zkontrolujte popisky oblečení, které považujete za novorozence. Možná vás překvapí, když zjistíte, že na trhu existuje více dětských oděvů určených pouze k mytí rukou a na suché prádlo, než byste se domnívali!

   • Jak vypít dětské oblečení a odstranit skvrny
   • Potřebuji speciální detergent pro dětské oblečení?

   Komfort dítěte je klíčový

   Zapsání, zipy a elastika mohou být zdrojem nepohodlí pro dítě, pokud jsou na špatném místě nebo jsou těsní proti pokožce dítěte. Podívejte se na oděvy, které obsahují vrstvu látky mezi dítětem a zipem, ujistěte se, že je potažena elastika a zaškrtněte polštářky na hrubé hrany, které by mohly být proti pokožce.

    Vrstva pracuje pro dítě

    Děti obvykle potřebují jednu další vrstvu oblečení nad tím, co by dospělí nosili, pokud to není horko. Vyberte si oblečení, které vám umožní vrstvu, takže můžete snadno přidat nebo odstranit šaty, aby dítě bylo pohodlné. Pokud žijete na místě, které je chladné, zvažte koupi fleece snowsuit namísto těžší, silnější možnosti. Obrovské oblečení je zřídkakdy pohodlné pro dítě a neměli byste používat nic silnějšího než fleece v dětském autosedačku.

     Baby ponožky a boty

     Dětské ponožky jsou považovány za nutné, zejména pokud vaše dítě dorazí v chladném počasí. Může trvat několik pokusů a omylů, když najdete ponožky, které dobře padnou nohou vašeho dítěte. Baby ponožky mají tendenci spadnout hodně, takže možná budete muset mít několik párů po ruce pro náhradu. Zatímco novorozenci a pěstitelé nepotřebují boty, někteří rodiče dávají přednost tomu, aby měkké boty používaly pro stylové účely nebo jen aby udržovaly dětské ponožky. Záleží jen na vás, ale pokud si koupíte dětské boty, měly by být měkké a mít široký vrchní otvor, takže nemusíte se snažit dostat nohu do těla. Pamatujte si, že dítě bude také žvýkat boty.

      Sledujte nebezpečí na dětském oblečení

      Zatímco mnozí výrobci dětských oděvů jsou velmi opatrní ohledně druhů oděvů, které prodávají pro děti, někdy se prokousávají nebezpečné předměty a ukládají je do obchodů.

      1

      Podívejte se na dětské oděvy pro uvolněné knoflíky, zatahovací zipy, které by se mohly odpojit, a aplikace nebo ozdoby, které by mohly být žvýkané nebo odtažené a nějaké dlouhé struny, které by mohly zachytit věci. Nezapomeňte, že federální bezpečnostní normy pro dětské oblečení zakazují plné stahování, které by se mohly zachytit na věci nebo uškrtit dítě.

       1

       About

       Check Also

       7 Tips for Using a Breast Pump Effectively

       Using a breast pump creates love-hate feelings in lots of moms. One one hand, breast …

       Leave a Reply

       Your email address will not be published. Required fields are marked *

       + 50 = 51