Home / Šaty / Zahrajte si svůj malý obrázek přesýpacích hodin

Zahrajte si svůj malý obrázek přesýpacích hodin

Zahrajte si svůj malý obrázek přesýpacích hodin

Salma Hayek hraje na své silné stránky v tomto lichotivé, shromážděné, ale jednoduché večerní šaty.
Stephen Lovekin / Getty Images

Štastlivče! Pokud máte postýlku ve tvaru přesýpacích hodin, patříte mezi málo, kteří mají tento ideální ženský tvar. Proč je to ideální? Ačkoli jiné tvary, jako malý obdélník, byly považovány za nejlepší v jiných obdobích, postava přesýpacích hodin se těší okamžiku.

Čísla skryté skvrny mohou mít libovolnou velikost; je to tvar, který určuje typ postranice. Ženy, které mají postavy přesýpacích hodin, mají vždy definovaný pas s rovnoměrně vyváženou horní a dolní částí.

Drobné ženy s postupem přesýpacích hodin mají výzvu na oblékání, protože jsou krátké. Takže pokud vás to popisuje, budete chtít kombinovat lichotivé styly pro váš typ postavy se styly, které vás budou vypadat déle a štíhlejší.

Petite Salma Hayek zalíbí svou postavenou přesýpací hodiny v tomto dlouhém tmavě modrém večerním šatníku tím, že nosí:

 • pevná tmavá barva;
 • výstřih do V;
 • její šaty na podlahu, aby vytvořily delší svislou čáru;
 • Tři čtvrtiny rukávů, aby ukázaly štíhlé předloktí a zápěstí;
 • šaty, které plynou nad jejími křivkami;
 • styl, který ukazuje svůj malý pas.
02
z 07

Udržujte přírodní rovnováhu vašeho obrázku

Zahrajte si svůj malý obrázek přesýpacích hodin

Výstřih Salma Hayek na náhrdelník upozorňuje na její křivky, zatímco jednoduché černé šaty jí umožňují tvarovat lesk.
Neilson Barnard / Getty Images

Hlavním úkolem obvazu je udržet vzhled ideálního tvaru, který již máte. Vyhněte se stylům, jako jsou posuny nebo trapézové šaty, které skryjí tvůj tvar.

Také se vyvarujte stylů, které mají tendenci příliš zdůrazňovat buď poprsí nebo boky. Například, pokud nosíte shromážděnou sukni, vaše boky budou vypadat větší a budou vypadat spodní. Styl a střih vašich šatů by měl sledovat vaše přirozené křivky pro nejvíce lichotivý vzhled. Takže i když je oděv na trend, přemýšlejte dvakrát o koupi, pokud skryje váš krásný tvar. Když se podíváte dobře na vás, získáte z něj tendence.

Vaše další velká výzva je najít oblečení, které vám dobře vyhovuje. Vzhledem k tomu, že většina výrobců stříhala oblečení pro ženy, které mají trojúhelníkové nebo obdélníkové tvary, často zjistíte, že šaty, které dobře padnou do živůtek, se v oblasti boků dobře nehodí. Zvážit:

 • nošení se odděluje, aby bylo dosaženo lepšího uchycení;
 • najít švadlec, který si může přizpůsobit oblečení;
 • stává se odborníkem na montáž, pokud šijete;
 • najít krejčího, který dokáže změnit vaše konfekční oblečení.

Ve výše uvedeném příkladu bychom si přáli, aby se Hayekova ozdoba trochu zlepšila, kdyby si vybrala boty bez kotníků a měla by se její šaty zkrátit, aby spadly na spodní části kolena, což by zvedlo její vzhled.

03
z 07

Vrchy, které se hodí a jsou plochější

tisková halenka

Tato tisková halenka je vybavena lichotivým tvarem.
Digitální vize / Getty Images

Při výběru vrcholu, který bude vypadat dobře na tvaru přesýpacích hodin, vyvarujte se prvků, které by nadměrně zvýraznily vaše poprsí nebo široké ramena, takže byste vypadali špičkově. Vyhněte se tak funkcí jako velké volánky, nafukovací rukávy a silné ramenní podložky. Místo toho hledat prodlužující se výstřihy, jako je tvar V nebo U, nebo výstřihy sladké. Vyhněte se výstřihem krytu a šperku.

Podívejte se na namontované styly, které ukazují tvůj tvar a vyvarujte se beztvarých řezů. Délka vašeho vrcholu je také klíčová. Vyhýbejte se příliš dlouhým vrcholům, které končí v nejširší části boků. Vyberte si rukávy bez rukávů nebo rukávy v závislosti na vašich osobních preferencích, klimatu a bez ohledu na to, zda jsou vaše paže tónované. Pokud má horní část popruhy, neměla by být příliš malá v poměru k vaší velikosti. Spaghetti pásky obvykle nejsou lichotivé pro ženy, které mají přesýpací hodiny postavy, protože vypadají malé kontrastní s širokými rameny a dostatek poprsí.

Nejlepší styly pro nosení jsou ty, které mají:

 • stavební konstrukce;
 • V-výstřihy;
 • wrap styling;
 • princezna sešívání;
 • těsně namontovaný nebo polořadovka.

V uvedeném příkladu je halenka určená pro lichotivý tvar, má výstřih do V, který pomáhá krátkým ženám vypadat výš a tiskový design, který nevyžaduje příliš velký důraz na poprsí.

04
z 07

Pravé bundy

Zahrajte si svůj malý obrázek přesýpacích hodin

Vestavěný plášť s hrdlem ve tvaru V využívá co nejvíce vašich křivek.
Obrázek s laskavým svolením Petite Sofisticate

Klíčem k lichotivé bundě je skvělý fit. Pro krátké ženy, které mají postavy z přesýpacích hodin, mají těsné a polomontované styly nejlépe, protože sledují přirozené křivky těla. Je obzvláště důležité, aby byla bunda vybavena v pasu, takže se vyvarujte přímočarých stylů, protože spíše skryjí tvůj tvar než ukazují. Hledat:

 • jednoramenné styly;
 • princezna sešívání;
 • rozumné, spíše než zveličené, tvarování na ramenou;
 • styly, které tvoří výstřih typu V spíše než zaoblený nebo vysoký výstřih;
 • žádné kapsy nebo skryté kapsy;
 • styly, které nenarazí na nebo pod kyčlí.

Na obrázku je modrá bunda vybavena stylem, který sleduje tvar křivky těla pěkně. Je to také jednoramenný, který se vyhýbá extra hromadě, kde nepotřebujete žádný, jestliže máte tvar přesýpacích hodin. Neexistují žádné kapsy; přidávají se také hromadně. Tvar výstřihu je lichotivý a prodlužující se V a v rameni není nadměrné polstrování.

05
z 07

Sukně, které se zřítily

Zahrajte si svůj malý obrázek přesýpacích hodin

Tato hedvábná sukně georgette jen pokrývá koleno a přesahuje přes boky, a to kvůli lichotivému vzhledu.
Obrázek s laskavým svolením Petite Sofisticate

Vyzkoušejte ploché nebo rovné sukně, které jsou dobře osazené - ani příliš těsné ani příliš volné. Sukně s princezními švy zdokonalují svislou čáru.

Délka je důležitá. Když lem spadne přes tlustou část nohy, stehna nebo lýtka, tak se budete tvářit širší a kratší. Vyhněte se mini-sukněm, pokud nemáte štíhlé nohy. Kolenní délka je obecně nejvíce lichotivá pro krátké ženy - těsně nad kolenem nebo těsně pod kolenem.

Většina krátkých a zakřivených žen by se neměla bavit, protože se drží a ukáže vše. Pokud jste štíhlá a chtěli byste skutečně předvést svou postavu, určitě to udělají nějaká zkrácená sukně nebo šaty.

Pokud nosíte boty s sukní, boty by měly splňovat sukni a neponechat mezery. Tím získáte nepřerušovanou svislou čáru a pomáháte vám vypadat vyšší.

V přiloženém příkladu tištěná hedvábná georgetová sukně jemně proudí přes boky, aniž by je příliš zdůrazňovala. Godet se na lemu přidává trochu vzteku a tiskové motivy nejsou příliš velké pro drobnou ženu.

06
z 07

Nejlepší výběr v kalhotách

Zahrajte si svůj malý obrázek přesýpacích hodin

Tmavě barevné kalhoty s rovnými nohami vypadají dobře.
Obrázek s laskavým svolením Petite Sofisticate

Tmavě barevné kalhoty s rovnými nohami fungují nejlépe pro většinu petites, ale mohou představovat výzvu pro krátké ženy, které mají postavy z přesýpacích hodin. Někdy je obtížné najít kalhoty, které dobře zapadají jak do pasu, tak do boků, a to může být obtížné najít kalhoty s rovnými nohami, které jsou dostatečně prostorné v bokech. Pokud jste 5 metrů vysoký nebo pod, možná budete muset najít kalhoty s kratší inseam než běžné kalhoty mají malý.

Vaše nejlepší sázka: Vyzkoušejte spoustu kalhotek a džínových stylů, dokud nenajdete ty značky, které vám nejlépe vyhovují. Pokud nemůžete najít značku, která se hodí jak do pasu, tak do boků, vyberte kalhoty, které se hodí do boků a změňte pas. Když jste provedli změny, je vždy snazší udělat něco menšího, než je zvětšit, protože obvykle není dostatek příspěvku na švy, aby se vynechalo oblečení.

Při výběru kalhot nebo džín vyvarujte se:

 • tiskové návrhy;
 • přehoz;
 • nízký stoupavý pás;
 • přetáhněte kalhoty nebo džínsy na bedra;
 • skládané styly;
 • nákladní kalhoty.

Na fotografii, klasické fit straight-kalhoty nohy vytvořit svislou čáru, která pomáhá petites vypadat vyšší. Tmavá barva jako černá, hnědá, uhlí nebo námořnictvo je nejsilnější.

07
z 07

Šaty pro úspěch

mini-obvaz-šaty

Toto oblékání zdůrazňuje všechny správné křivky.
Obrázek s laskavým svolením Shopbop

To může být obtížné najít šaty, které se vešly na vaši postavu správně, protože většina návrhářů oděvů a výrobců velikosti pro trojúhelník ve tvaru postavy spíše než přesýpací hodiny. Pokud kupujete šaty, které budou muset být upraveny pro správné uchycení, ujistěte se, že je dostatečně velká v oblasti busty a kyčle.

Nejlepší styly pro krátký tvar přesýpacích hodin? Podívejte se na styly, které se řídí vašimi zakřivenými liniemi bez přílišného důrazu na horní nebo spodní stranu. Váš definovaný pas je skvělým přínosem, takže se ujistěte, že šaty, které jste si vybraly, ukazují to nejlepší. Ovíjející se šaty nebo namontované pláště obvykle fungují dobře, pokud se hodí dobře.

Pokud najdete dobrého švadlena nebo krejčího, stálo by to zvláštní investice. Když máte oblečení vyrobené na míru pro vás, získáte skvělou kondici a budete mít možnost vybrat nejlepší látku, kterou si můžete dovolit. Je-li zakázkové oblečení příliš drahé a máte potíže s nalezením šatů, které se hodí k vašemu tvaru, přejděte k plánu B: odděluje se. Různé velikosti pro vrchní a spodní části mají stejnou velikost.

Pokud máte na sobě dlouhé šaty, vyhýbejte se venkovským stylům, které padnou na kotník. Vybírejte si elegantnější vzhled v monochromatickém sloupku šatů z měkké, drapákové tkaniny, která spadne na podlahu a přidává výšku.

Na fotografii obalové šaty zdůrazňují definované pasové linie, sledují přirozené křivky těla a mají lichotivý výstřih do V.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 38 = 40